Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD LP-JID-019IE |
| EAN | 4062548042931 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz is Dead 019 |
|---|---|
| Sanatci | Younge, Adrian & Ali Shaheed Muhammad |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 4062548042931 |
| Label | Jazz is Dead |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD LP-JID-019IE |
| EAN | 4062548042931 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 4 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.