Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD JZID19A.1 |
| EAN | 4062548042924 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,173
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jazz is Dead 019 |
|---|---|
| Sanatci | Younge, Adrian & Ali Shaheed Muhammad |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 4062548042924 |
| Label | Jazz is Dead |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IS DEAD JZID19A.1 |
| EAN | 4062548042924 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 8 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.