Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK LP-LBJ-281C |
| EAN | 0648401028102 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,695
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A-Sides and B-Sides |
|---|---|
| Sanatci | Lenker, Adrianne & Buck Meek |
| Cikis tarihi | 2023-07-14 |
| EAN/UPC | 0648401028102 |
| Label | Saddle Creek |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK LP-LBJ-281C |
| EAN | 0648401028102 |
| Release Date | July 14, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.