Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANIMAL STYLE RECORDS LPASR053 |
| EAN | 0603111974613 |
| Release Date | October 30, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,893
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Adult Moods |
|---|---|
| Sanatci | Adult Dude |
| Cikis tarihi | 2015-10-30 |
| EAN/UPC | 0603111974613 |
| Label | Animal Style Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ANIMAL STYLE RECORDS LPASR053 |
| EAN | 0603111974613 |
| Release Date | October 30, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.