Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DCLP158 |
| EAN | 5051083071017 |
| Release Date | August 1, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,793
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Post Global Music |
|---|---|
| Sanatci | Aerial M |
| Cikis tarihi | 2005-08-01 |
| EAN/UPC | 5051083071017 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DCLP158 |
| EAN | 5051083071017 |
| Release Date | August 1, 2005 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.