Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UME 060254795439 |
| EAN | 0602547954398 |
| Release Date | January 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,792
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Get a Grip |
|---|---|
| Sanatci | Aerosmith |
| Cikis tarihi | 2017-01-19 |
| EAN/UPC | 0602547954398 |
| Label | Geffen |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UME 060254795439 |
| EAN | 0602547954398 |
| Release Date | January 20, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.