Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/POLYDOR 6598266 |
| EAN | 0602465982664 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,002
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sing the Sorrow |
|---|---|
| Sanatci | Afi |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 0602465982664 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR/POLYDOR 6598266 |
| EAN | 0602465982664 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.