Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RADRSD010 |
| EAN | 9700000417082 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,193
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bitchin' Summer |
|---|---|
| Sanatci | Agent Orange |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 9700000417082 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RADRSD010 |
| EAN | 9700000417082 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.