Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MASL1276 |
| EAN | 4028466922762 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Frozen Aggressors |
|---|---|
| Sanatci | Aggression |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 4028466922762 |
| Label | Massacre |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MASSACRE MASL1276 |
| EAN | 4028466922762 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.