Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN228 |
| EAN | 4024572821432 |
| Release Date | April 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 259 × 264 × 5 mm · 193 g |
| Weight | 193 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flesh |
|---|---|
| Sanatci | Ah! Kosmos |
| Cikis tarihi | 2015-04-04 |
| EAN/UPC | 4024572821432 |
| Label | Denovali |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN228 |
| EAN | 4024572821432 |
| Release Date | April 24, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 259 × 264 × 5 mm · 193 g |
| Weight | 193 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.