Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NNA TAPES LPNNA107 |
| EAN | 0634457797710 |
| Release Date | December 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,307
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Special Forces |
|---|---|
| Sanatci | Ahnnu |
| Cikis tarihi | 2018-01-12 |
| EAN/UPC | 0634457797710 |
| Label | Nna Tapes |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NNA TAPES LPNNA107 |
| EAN | 0634457797710 |
| Release Date | December 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.