Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WEST137LP |
| EAN | 0751937433613 |
| Release Date | September 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Parting Glances |
|---|---|
| Sanatci | Air Waves |
| Cikis tarihi | 2015-09-17 |
| EAN/UPC | 0751937433613 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WEST137LP |
| EAN | 0751937433613 |
| Release Date | September 18, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.