Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LITTLE MISS ECHO LMSE5615837.1 |
| EAN | 0658556158371 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,720
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strange Loops |
|---|---|
| Sanatci | Ak/Dk |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0658556158371 |
| Label | Little Miss Echo |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LITTLE MISS ECHO LMSE5615837.1 |
| EAN | 0658556158371 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.