Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOMETHINCOOL 4988044095601 |
| EAN | 4988044095601 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,828
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bon |
|---|---|
| Sanatci | Ishiguro, Akira |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 4988044095601 |
| Label | Union |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOMETHINCOOL 4988044095601 |
| EAN | 4988044095601 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 319 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.