Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SINAI SEAN8.7 |
| EAN | 0781484370819 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,523
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Suicide of Judas B/W Akeldama |
|---|---|
| Sanatci | Cisneros, Al |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0781484370819 |
| Label | Sinai |
| Format | 12in |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SINAI SEAN8.7 |
| EAN | 0781484370819 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.