Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Pressure PRESH017 |
| EAN | 5056321659934 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rosin |
|---|---|
| Sanatci | Cisneros, Al Vs the Bug |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 5056321659934 |
| Label | Pressure |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Pressure PRESH017 |
| EAN | 5056321659934 |
| Release Date | March 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.