Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB RECORDS FC174V12DE |
| EAN | 5060467889193 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,111
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cosmic Joke |
|---|---|
| Sanatci | Lover, Al |
| Cikis tarihi | 2022-05-13 |
| EAN/UPC | 5060467889193 |
| Label | Fuzz Club |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | FUZZ CLUB RECORDS FC174V12DE |
| EAN | 5060467889193 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.