Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REEL MUSIC RMLP9391LE |
| EAN | 0730167339391 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,989
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weighing In |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Al |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 0730167339391 |
| Label | Reel Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REEL MUSIC RMLP9391LE |
| EAN | 0730167339391 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.