Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT |
| EAN | 5016958099060 |
| Release Date | October 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Outlaw |
|---|---|
| Sanatci | Alabama 3 |
| Cikis tarihi | 2016-10-07 |
| EAN/UPC | 5016958099060 |
| Label | One Little Independent |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ONE LITTLE INDEPENDENT |
| EAN | 5016958099060 |
| Release Date | October 7, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.