Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP1400 |
| EAN | 0889466140013 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,668
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hall of the Mountain Grill Live (London 2014) |
|---|---|
| Sanatci | Alan Davey's Psychedelic Warlords |
| Cikis tarihi | 2019-11-15 |
| EAN/UPC | 0889466140013 |
| Label | Purple Pyramid |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP1400 |
| EAN | 0889466140013 |
| Release Date | September 27, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.