Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8097 |
| EAN | 0090771809711 |
| Release Date | August 23, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,739
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lotus Palace |
|---|---|
| Sanatci | Lorber, Alan -Orchestra- |
| Cikis tarihi | 2019-08-23 |
| EAN/UPC | 0090771809711 |
| Label | Modern Harmonic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8097 |
| EAN | 0090771809711 |
| Release Date | August 23, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 340 g |
| Weight | 340 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.