Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MUVN6953095.1 |
| EAN | 8718469530953 |
| Release Date | August 21, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ammonia Avenue |
|---|---|
| Sanatci | Alan Parsons Project |
| Cikis tarihi | 2012-08-09 |
| EAN/UPC | 8718469530953 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MUVN6953095.1 |
| EAN | 8718469530953 |
| Release Date | August 21, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.