Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MUVN4898281.1 |
|---|---|
| EAN | 8713748982812 |
| Release Date | December 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Turn of a Friendly Card |
|---|---|
| Sanatci | Alan Parsons Project |
| Cikis tarihi | 2011-12-08 |
| EAN/UPC | 8713748982812 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MUVN4898281.1 |
|---|---|
| EAN | 8713748982812 |
| Release Date | December 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.