Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MUVN6953372.1 |
| EAN | 8718469533725 |
| Release Date | November 12, 2013 |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,259
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vulture Culture |
|---|---|
| Sanatci | Alan Parsons Project, the |
| Cikis tarihi | 2013-10-31 |
| EAN/UPC | 8718469533725 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Symphonic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | Music On Vinyl MUVN6953372.1 |
| EAN | 8718469533725 |
| Release Date | November 12, 2013 |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.