Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC788 |
| EAN | 0781484078814 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,374
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Old Fabled River |
|---|---|
| Sanatci | Roberts, Alasdair Og Volvur |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 0781484078814 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC788 |
| EAN | 0781484078814 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.