Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Gulf Coast Records SOGP162634.1 |
| EAN | 0659699706429 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Righteous Souls |
|---|---|
| Sanatci | Castiglia, Albert |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 0659699706429 |
| Label | Gulf Coast Records |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Gulf Coast Records SOGP162634.1 |
| EAN | 0659699706429 |
| Release Date | October 11, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.