Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRADING PLACES TDP54117 |
| EAN | 5060672881173 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,003
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Renaissance |
|---|---|
| Sanatci | Dailey, Albert -Trio- |
| Cikis tarihi | 2023-06-09 |
| EAN/UPC | 5060672881173 |
| Label | Trading Places |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TRADING PLACES TDP54117 |
| EAN | 5060672881173 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.