Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED BULL RECORDS RBR0938VL |
| EAN | 0844942093832 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Melodies On Hiatus |
|---|---|
| Sanatci | Hammond, Albert -Jr- |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 0844942093832 |
| Label | Red Bull Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RED BULL RECORDS RBR0938VL |
| EAN | 0844942093832 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.