Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOSHI MOSHI UNUK1815426.1 |
| EAN | 5060918154269 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Girl Missing |
|---|---|
| Sanatci | Sarges, Albertine |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 5060918154269 |
| Label | Moshi Moshi |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOSHI MOSHI UNUK1815426.1 |
| EAN | 5060918154269 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.