Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GREENSLEEVES VPGSRL7080 |
| EAN | 0054645708012 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,911
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back a Yard Dub |
|---|---|
| Sanatci | Alborosie |
| Cikis tarihi | 2021-04-23 |
| EAN/UPC | 0054645708012 |
| Label | Vp Greensleeves |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GREENSLEEVES VPGSRL7080 |
| EAN | 0054645708012 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.