Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003128919 |
| EAN | 0067003128919 |
| Release Date | June 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,651
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Past and Future Tense |
|---|---|
| Sanatci | Album Leaf |
| Cikis tarihi | 2022-06-16 |
| EAN/UPC | 0067003128919 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK 067003128919 |
| EAN | 0067003128919 |
| Release Date | June 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 630 g |
| Weight | 630 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.