Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RENAISSANCE RECORDS RDEG-LP-102-ME |
| EAN | 0630428010239 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Very Best of Alcatrazz |
|---|---|
| Sanatci | Alcatrazz |
| Cikis tarihi | 2023-12-22 |
| EAN/UPC | 0630428010239 |
| Label | Renaissance |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RENAISSANCE RECORDS RDEG-LP-102-ME |
| EAN | 0630428010239 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.