Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0008LP |
| EAN | 0191400000810 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Party |
|---|---|
| Sanatci | Harding, Aldous |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 0191400000810 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0008LP |
| EAN | 0191400000810 |
| Release Date | May 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.