Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOLY BASIL RECORDS HBR-011 |
| EAN | 0799513793072 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,825
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Storie Di Guerra |
|---|---|
| Sanatci | Alessandroni, Alessandro |
| Cikis tarihi | 2022-09-30 |
| EAN/UPC | 0799513793072 |
| Label | Holy Basil Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOLY BASIL RECORDS HBR-011 |
| EAN | 0799513793072 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.