Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM463 |
| EAN | 5400863038847 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Scuro Chiaro |
|---|---|
| Sanatci | Cortini, Alessandro |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 5400863038847 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE STUMM463 |
| EAN | 5400863038847 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.