Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC 060250744591 |
| EAN | 0602507445911 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,050
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This Summer: Live Off the Floor |
|---|---|
| Sanatci | Cara, Alessia |
| Cikis tarihi | 2020-10-30 |
| EAN/UPC | 0602507445911 |
| Label | Def Jam |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC 060250744591 |
| EAN | 0602507445911 |
| Release Date | October 30, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.