Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NAPALM RECORDS 81013571680 |
| EAN | 0810135716802 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,320
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Voyage of the Dead Marauder |
|---|---|
| Sanatci | Alestorm |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 0810135716802 |
| Label | Napalm Records |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NAPALM RECORDS 81013571680 |
| EAN | 0810135716802 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 9 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.