Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NIGHT BLOOM RECORDS NB010LP |
| EAN | 0085218004927 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Heaven On the Faultline |
|---|---|
| Sanatci | Bleeker, Alex |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 0085218004927 |
| Label | Night Bloom |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NIGHT BLOOM RECORDS NB010LP |
| EAN | 0085218004927 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.