Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Weird World WEIRD124LP |
| EAN | 0887833012413 |
| Release Date | July 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,308
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Caravan Chateau |
|---|---|
| Sanatci | Izenberg, Alex |
| Cikis tarihi | 2020-07-31 |
| EAN/UPC | 0887833012413 |
| Label | Weird World |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Weird World WEIRD124LP |
| EAN | 0887833012413 |
| Release Date | July 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 8 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.