Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDTRACK FACTORY 579414 |
| EAN | 8436563180996 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Spartacus |
|---|---|
| Sanatci | North, Alex |
| Cikis tarihi | 2017-05-12 |
| EAN/UPC | 8436563180996 |
| Label | Soundtrack Factory |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUNDTRACK FACTORY 579414 |
| EAN | 8436563180996 |
| Release Date | May 26, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.