Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP5962 |
| EAN | 0889466596216 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,964
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Last Day In Paradise |
|---|---|
| Sanatci | Alex Skolnick Trio |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 0889466596216 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLOLP5962 |
| EAN | 0889466596216 |
| Release Date | July 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.