Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW13001.1 |
| EAN | 0067003130011 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How To Grow a Sunflower Underwater |
|---|---|
| Sanatci | Alex the Astronaut |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 0067003130011 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW13001.1 |
| EAN | 0067003130011 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.