Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RASTER RM205 |
| EAN | 4260115992058 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,138
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Words |
|---|---|
| Sanatci | Tillegreen, Alexander |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 4260115992058 |
| Label | Raster Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RASTER RM205 |
| EAN | 4260115992058 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 323 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.