Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SARGENT HOUSE SRGH237.1 |
| EAN | 0634457021105 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | House of Lull . House of When |
|---|---|
| Sanatci | Marshall, Alexis |
| Cikis tarihi | 2021-07-23 |
| EAN/UPC | 0634457021105 |
| Label | Sargent House |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SARGENT HOUSE SRGH237.1 |
| EAN | 0634457021105 |
| Release Date | July 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.