Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO DOMI80403.1 |
| EAN | 0887828040315 |
| Release Date | April 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,635
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beautiful Thing |
|---|---|
| Sanatci | Taylor, Alexis |
| Cikis tarihi | 2018-04-20 |
| EAN/UPC | 0887828040315 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO DOMI80403.1 |
| EAN | 0887828040315 |
| Release Date | April 20, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 558 g |
| Weight | 558 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.