Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLOW UP BULP115 |
| EAN | 5030408061513 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Sweet Movida |
|---|---|
| Sanatci | Alfa 9 |
| Cikis tarihi | 2018-03-30 |
| EAN/UPC | 5030408061513 |
| Label | Blow Up |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLOW UP BULP115 |
| EAN | 5030408061513 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.