Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0218744EMU |
| EAN | 4029759187448 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,251
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Road |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 4029759187448 |
| Label | Earmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0218744EMU |
| EAN | 4029759187448 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 10 × 125 × 145 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.