Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MANIFESTO MFO46517 |
| EAN | 0767004651729 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 145 × 8 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,341
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Warsaw Summer Jazz Days '98 |
|---|---|
| Sanatci | Holdsworth, Allan |
| Cikis tarihi | 2019-06-28 |
| EAN/UPC | 0767004651729 |
| Label | Manifesto |
| Format | CD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MANIFESTO MFO46517 |
| EAN | 0767004651729 |
| Release Date | June 28, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 127 × 145 × 8 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.