Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMPKINS SQUARE TSQ5067 |
| EAN | 0856225005067 |
| Release Date | October 6, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Follow the Music |
|---|---|
| Sanatci | Gerard, Alice |
| Cikis tarihi | 2014-10-09 |
| EAN/UPC | 0856225005067 |
| Label | Tompkins Square |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMPKINS SQUARE TSQ5067 |
| EAN | 0856225005067 |
| Release Date | October 6, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.