Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN |
| EAN | 0888072615649 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,275
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Gives Way To Blue |
|---|---|
| Sanatci | Alice In Chains |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0888072615649 |
| Label | Concord Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | MEMBRAN |
| EAN | 0888072615649 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.